mikran.pl - największy wybór materiałów do protetyki, stomatologii, ortodoncji i dezynfekcji.
Twoja przechowalnia jest pustaTwój koszyk jest pusty

Mikran Team
Dział obsługi klienta:
+48 61 8475858 ( 4 linie)
Teraz łatwiej się do nas dodzwonisz! Uruchomilśmy 2 nowe, dodatkowe bezpośrednie numery telefonów:
530 599 714
oraz
574 750 239

Pon-Pt : 8.00 - 17.00
Sob: Nieczynne !

Wypełnij formularz mailowy z zapytaniem
mail: sklep (@) mikran.pl

Wybierasz się do nas ?
Mikran
Wojskowa 3 / L4
60-792 Poznań

Wskazówki dojazdu:
Newsletter

Aktualnie poszukujemy przedstawiciela handlowego pracującego na terenie Śląska i Pomorza (2 wolne stanowiska). (2018-04-13)

Skrócony zakres zadań:

  • Rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych klientów
  • Prezentowanie oferty produktowej i nowości w asortymencie
  • Przeprowadzanie prezentacji oferowanych technologii/materiałów u klienta
  • Tworzenie dedykowanych ofert indywidualnych dla klienta i negocjacje cenowe
  • Przyjmowanie zamówień i przekazywanie ich do realizacji
  • Sporządzenie raportu z wizyt u klientów i ocena ich potencjału sprzedażowego

Wyposażenie:

  • Samochód spóżbowy z kartą paliwową
  • Telefon komókowy i laptop

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie techniki dentystycznej/stomatologii
  • Doświadczenie w handlu lub pracy w charakterze technika dentystycznego
  • Kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe
  • Prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny

Nasza oferta:

  • Stała współpraca w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność
  • Możliwość wyboru terenu pracy
  • Szkolenia branżowe
  • Wynagrodzenie netto: 3200-8000 zł (podstawa + prowizja)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres sklep (@) mikran.pl w tytule maila prosimy umieścić frazę: PH2018. Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Aktualnie poszukujemy Konsultanta ds. sprzedaży. Dołącz do naszego zespołu! (2018-04-13)

  • Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym oraz telefoniczna/e-mailowa
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień
  • Tworzenie dedykowanych ofert indywidualnych dla klienta
  • Dbałość o porządek oraz właściwą ekspozycję towaru

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie techniki dentystycznej
  • Mile widziane doświadczenie w handlu lub pracy w charakterze technika dantystycznego
  • Kultura osobista i umiejętności komunikacyjne
  • Chęć do pracy i umiejętność współpracy w zespole

  • Stała współpraca w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 lub 9.00-17.00
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia branżowe
  • Zarobki netto: 2000-3600 zł + premia zależnie od kwalifikacji i doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres sklep@mikran.pl w tytule maila prosimy umieścić frazę: Konsultant ds. sprzedaży . Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.